SRC Enerji
Güneşten Gelen Enerji

SRC Enerji 2011 yılında kurulmuş yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet gösteren satış ve hizmet firmasıdır. SRC Enerji Güneş Enerji Santrallerinin; yatırım teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, santral kurulumları lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak projeler planlama ve uygulama, genel bakım konularında hizmet vermektedir.
SRC Enerjinin hizmetleri arasında On-Grid (Şebeke Bağımlı) sistemler, Off-Grid (Şebekeden Bağımsız - Akülü Sistemler) sistemler, Teknik Servis, Toptan Satış, Bakım Onarım, Güneş Enerjili Sulama Sistemleri uygulamaları mevcuttur.

Kalite ve güvenden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir anlayışla güneşin olduğu her yerde çözüm ortağınız olmak dileğiyle...

GES Danışmanlık
GES Projelendirme
GES Kurulum
GES İşletme Bakım
Ücretsiz Keşif
Simülasyon

Kurumsal

Misyonumuz : 

Yenilenebilir enerji teknolojilerinin Türkiye’de ve yurt dışında yaygınlaştırılması, her türlü kullanıcıya ulaşması sürecinde öncü bir kuruluş olarak daha güvenli, temiz ve ucuz enerji teknoloji çözümlerini hizmetinize sunmaktır.

Tecrübeli ve güler yüzlü kadrosu ile satış ve satış sonrası teknik desteği yaygınlaştırmak. Bu süreç içerisinde sürekli yenileyen ve gelişen enerji teknolojilerini ilk elden takip ederek, size ve gelecek nesillere faydalı olmak. Sürekli büyüyen ve sizlere daha iyi hizmet vermek için gayret eden sektörde öncü bir firma olmaktır.

Vizyonumuz : 

Dünya yenilenebilir ve temiz enerji kaynakları arayışı içerisinde ve bu alternatif enerji kaynak ve çözümleri arasında güneş enerjisi güçlü ve temiz enerjisiyle öne çıkmaktadır.

SRC Enerji olarak yenilebilir enerji sistemlerini en iyi şekilde geleceğe taşıyan doğru adres olmaktır. Güneş enerji sistemlerinin her alanında hizmet vererek müşterilerine tek noktada birçok hizmeti en iyi en hızlı ve en güvenlir şekilde vermeyi sürdürmeyi hedeflemektedir.