GES Danışmanlık

SRC Enerji, güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlayan ve santral kurulumu için müşterilerine her detayı titizlikle oluşturulmuş projeler geliştirerek enerji çözümleri hizmeti sağlayan bir mühendislik, tedarik ve kurulum firmasıdır.

Alanında 10 yıllık yetkin bilgi ve deneyime sahip danışmanlarımız, proje tasarlama, analiz ve uygulama aşamalarında üstün mühendislik yeteneklerinin ışığıyla profesyonel anlamda destek sağlamaktadır. Kadromuz tarafından teknolojik gelişmeler takip edilerek proje aşamalarında teknik uzmanlık ile hayata geçirilmektedir.

SRC Enerji, enerji çözümleri ve güneş enerjisi santrali projelerinde saha fizibilite çalışmasından başlayarak işletme aşamasına kadar uygulanması gereken her adımın gerektirdiği bilgileri ve uygulamaları, kalite değerini ön planda tutarak müşterilerine güçlü danışmanlık hizmeti ile sağlamaktadır. Danışmanlarımız, araştırma kuruluşlarından destek alarak proje oluşturma sürecini profesyonel olarak eksiksiz ve kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Deneyimlerimiz ve yenilikçi anlayışımız ile en iyi teknolojileri kullanarak sürdürülebilirlik kavramlarını projelerimize taşımayı hedefliyoruz.

On Grid
Off Grid
Tarımsal Sulama
Çatı GES
Bakım Onarım
Fizibilite